Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив народний депутат України Юрій Соловей, – пишуть Версії.

Ця ініціатива поширила так званий “митний експеримент” з Львівської, Одеської, Закарпатської та Чернівецької областей на всі регіони України.

“50% перевиконання митних платежів в кожній області залишаються в регіоні та цільово спрямовуються на ремонт доріг. Так от, інформую, що вже цього року згідно прогнозних показників ОДА Прикарпаття має отримати 900 млн гривень”, – повідомив парламентар.

Нардеп відзначив, що 137 мільйонів буде виділено на ремонт доріг на Гуцульщині та Покутті.

“Передбачається виділення коштів на поточний ремонт доріг в межах мого округу, які перебувають в критичному стані. Це Косів-Кути (Т-09-09) – 50 млн, Р-62 (Тюдівський участок) – 50 млн, Яблунів -Делятин – 37 млн. Парламент та Уряд свою справу зробили, тепер завдання ОДА та Служби автомобільних доріг в області забезпечити поступлення даних коштів та їх освоєння”, – написав Юрій Соловей.

Також відомий остаточний перелік доріг, які ремонтуватимуться з цього джерела фінансування в 2017 році.

 

Нагадаємо, раніше народний депутат України Юрій Соловей добився виділення 50 млн. грн.  для поточного ремонту в нижньому шарі дороги р-24.

У 2015 році за ці кошти були поточно відремонтовані ділянки автошляху р-24 на Кривопільському перевалі та від Косова до Стопчатова. А також розпочатий ремонт автошляху від Косова до Верховини. Крім того, цьогорічне рекордне фінансування на ремонт дороги Р-24 не обійшлося без неодноразових депутатських запитів до уряду народного депутата Юрія Солов’я.

І в результаті, Верховинський район отримає 44 мільйони гривень з Державного бюджету на ремонт доріг у районі.

Читайте також:

Прикарпатський нардеп Юрій Соловей пролобіював виділення мільйонних коштів на ремонт дороги Івано-Франківськ-Чернівці (див. ВІДЕО)

Юрій Соловей: завдяки спільній роботі у 2017 році Верховинський район отримає рекордні кошти для ремонту доріг

На Прикарпатті відремонтували дороги на понад мільярд гривень (фото)