Пов’язане зображення

Про похід до Ради від 83-го виборчого округу Олександр Шевченко заявив у відеозверненні в мережі Фейсбук.

 

Звернення Олександра Шевченка до мешканців Івано-Франківська

Друзі, Івано-Франківці!Я вирішив балотуватися в народні депутати України по мажоритарному округу від міста Івано-Франківська.Я дякую вам за той кредит довіри, який ви надали мені двічі – в травні та в жовтні 2014 року на тодішніх дочасних виборах.Друзі, я завжди пам’ятав про відповідальність перед вами та завжди відчував вашу підтримку.Для мене в нашому місті не існує іншої команди як команда патріотичної, мудрої громади міста Івано-Франківська, команди, інтереси якої я гордий представляти. Виборчу компанію я почну із свого звіту перед громадою, із звіту за п’ять років роботи у Верховній Раді України за Вашим дорученням! Традиційно планую провести сотні зустрічей, розповісти про свої плани на майбутню каденцію у Верховній Раді, ще раз зрозуміти всі ваші проблеми, отримати ваші накази.До Верховної Ради від округів Івано-Франківщини зараз висуваються й інші представники нашої команди. Нашою спільною програмою буде програма «Нова якість Прикарпаття».Переконаний, що разом ми зможемо потужно представляти інтереси мешканців нашого краю. На законодавчому рівні сприяти комплексному розвитку міста Івано-Франківська та області – покращенню інфраструктури, будівництву доріг, створенню кращого інвестиційного клімату, росту заможності та соціального захисту прикарпатців.Переконаний, що той досвід, розуміння механізмів, ті контакти, які я отримав за п’ять років після Революції Гідності в українському парламенті, є добрим фундаментом, щоб в майбутній каденції одразу ж приступити до ефективної роботи.Україна отримала шанс на зміни, шанс на швидку розбудову кращого життя для наших родин, для наших дітей. Тому, друзі, я знову прошу вас, громаду Івано-Франківська, надати мені право на владу, щоб представляти інтереси українського народу в цілому та Івано-Франківська зокрема в українському парламенті.Дякую всім вам! Переконаний, що попереду в нас багато роботи. Працюємо далі!

Опубліковано Олександром Шевченком Субота, 8 червня 2019 р.

“Я вирішив балотуватися в народні депутати України по мажоритарному округу від міста Івано-Франківська. Я дякую вам за той кредит довіри, який ви надали мені двічі – в травні та в жовтні 2014 року на тодішніх дочасних виборах”, – сказав Шевченко.

Шевченко зазначив, що до Верховної Ради від округів Івано-Франківщини висуваються й інші представники їхньої команди.

Всі вони йдуть зі спільною програмою “Нова якість Прикарпаття”.

Нагадаємо, вперше у Верховну Раду Шевченко потрапив у червні 2014 року в результаті проміжних виборів в окрузі №83 Івано-Франківська. Вибори виграв як самовисуванець.

Тоді ж він полишив посаду директора компанії “Скорзонера”.

На позачергових виборах восени 2014 року Шевченко переміг на 83-му окрузі вже від “Блоку Петра Порошенка”, хоча й не був членом партії.

У вересні 2015 р. Олександр Шевченко вийшов зі складу фракції БПП і став членом політради партії “УКРОП”.