Саме завдяки численним зверненням до уряду вдалось передбачити кошти та збільшити видатки Укравтодору на необхідну суму для ремонту снятинського участку дороги. Загалом на дорогу Івано-Франківськ-Чернівці вже виділено майже півмільярда гривень з держбюджету України.

Згідно з розпорядженням уряду «Про розподіл видатків державного бюджету, передбачених за бюджетною програмою 3111020 “Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування” на 2016 рік., на ремонт доріг Івано-Франківщини всього виділено 461, 5 мільйонів гривень, – інформують Версії.

Під час наради з чиновниками та головами селищних рад у Снятинській РДА, яка відбулась 05 квітня, нардеп від 89 округуЮрій Соловей поінформував про майбутній ремонт. Зокрема, розповів про співфінансування процесу ремонту доріг снятинщини.

До співфінансування мають долучатися також місцеві громади. Однак, в жодному випадку  – не ті громади, де немає достатніх коштів у бюджетах та які не розташовані в межах автошляху Н-10, – вважає нардеп Юрій Соловей.

Нардеп зауважив, що тендер пройде у травні, а вже в червні роботи мають розпочати під пильним наглядом місцевих громад.Одне з головних наших завдань – контролювати ремонтні роботи, щоб потім не було претензій до виконаних робіт і вони були зроблені на відповідному рівні, – вважає Юрій Соловей.

Присутній на нараді заступник керівника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Юрій Чорнописький також розповів, що кінцева сума видатків з держбюджету на ремонт дороги буде прийнята після проведення тендерних процедур, які розпочнуться 5 травня.

Таким чином, вперше за десять років громада та народний обранець добилися виділення безпрецедентних коштів на ремонт автодоріг на Снятинщині. Для прикладу: у 2015-му році всього на дороги району з фондів держбюджету та місцевих бюджетів було виділено 15,7 мільйонів гривень.

Виділена сума на ремонт дороги Н-10, на ділянці в Снятинському районі, більша від дорожніх бюджетів деяких областей України, – зауважив представник САД.

Підсумовуючи нараду нардеп Юрій Соловей повідомив, що виділення таких значних коштів на ремонт Н-10 є перемогою місцевих громад.

«Покращення місцевої інфраструктури, в тому числі –ремонт ключових автомобільних артерій забезпечить економічне зростання та розвиток туризму в краї. Це стосується не лише Снятинщини, але й гуцульщини, де нам вдалось добитися виділення ще 50-ти мільйонів гривень для ремонту дороги Р-24», – заявив Юрій Соловей.

Для ефективного ремонту, нардеп наголошує, що необхідний жорсткий контроль за якістю проведення ремонтних робіт. Як з боку громад, так і з боку органів влади.