«Я хочу звернутися з парламентської трибуни до керівництва Міністерства фінансів та Міністерства охорони здоров’я з вимогою погасити заборгованість по заробітній платі медичним працівникам Косівського та Верховинського районів. Людям виплатили зарплату лише за серпень, медики вже понад два місяці не отримують заробітну плату. Хочу наголосити, що ця проблема стосується всіх гірських регіонів України. Тож я вкотре звертаюся до уряду з вимогою вирішити це питання»,- сказав Юрій Соловей.

Нагадаємо, що у вересні голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук повідомив, що освітянам і медикам Прикарпаття боргують 31,5 мільйонів гривень. На обидві галузі сума боргу складає приблизно однакову суму.

«У нашій області дійсно катастофа. І це не є недоопрацюванням виконавчої влади на місцях. Мене у Києві завірили, що у листопаді виправимо ситуацію. Якщо Бог допоможе, може у жовтні”, – запевнив тоді голова ОДА.

Станом на сьогодні, зарплату лікарі так і не отримали.

Депутат також наголосив, що для розвитку українського суспільства потрібно оптимізувати роботу парламенту.

«Якщо ми хочемо, щоб у державі був розвиток і приймалися ті закони, на які очікує суспільство, то в першу чергу маємо оптимізувати роботу ВРУ. Зараз робота парламенту організована неефективно. Я вже давно наголошую на тому,що ми повинні провести в стінах парламенту чесну і відкриту дискусію щодо реформування нашої роботи»,- переконаний нардеп.