Найбільший в Україні аграрний холдинг UKRLANDFARMING у рамках контракту із транснаціональною корпорацією Daewoo International Corporation уперше відправив з акваторії порту “Южний” у КНР судно типу Supramax з 54-ма тис. тонн кукурудзи.

Судно прибуло в порт Huangpu, Китай, пишуть УН.
“Наша компанія першою в Україні отримала дозвіл на здійснення поставок у КНР. Понад рік тривали переговори із представниками міжнародної корпорації Daewoo International Corporation щодо експорту нашої продукції, – зазначила директор UKRLANDFARMING PLC Галина Глоток. – Нарешті контракт був підписаний, і UKRLANDFARMING відправив у КНР перше вантажне судно типу Supramax. Дотепер для експорту ми застосовували тільки контейнерні перевезення”.

UKRLANDFARMING PLC є експортно-орієнтованою компанією, яка понад 12 років здійснює трейдингову діяльність на внутрішньому й зовнішньому ринках сільськогосподарської продукції в Україні. UKRLANDFARMING займає 4 місце в топ-рейтингу експортерів кукурудзи з України й 6 місце в національному рейтингу компаній-експортерів. В 2013/14 маркетинговому сезоні агрохолдинг експортував 8% від загального обсягу зерна кукурудзи в Україні. Частка ULF від усього обсягу відправленого на експорт зерна з України становить 5%.