pravyj_sektor

“Правий сектор” висловлює рішучий протест проти ухвалення Верховною Радою законів про особливий статус Луганської і Донецької областей та про амністію терористичних угруповань.

Цими законами фактично легалізуються війська окупантів на нашій території. Окрім того, ми та майбутні покоління будемо змушені з власної кишені задовольняти фінансові забаганки терористів, що вбивали наших побратимів на фронті”, – йдеться в заяві “Правого сектору”.
На думку членів ПС, ці закони є нічим іншим, як капітуляцією перед зовнішнім агресором та зрадою національних інтересів, зневагою до пам’яті всіх, хто загинув у війні на Сході.
“Правий сектор” вимагає від Президента не підписувати жодних законів “про капітуляцію”. І обіцяє не припиняти визвольної боротьби.
“Закликаємо всіх свідомих громадян, кому не байдуже майбутнє України, 17 вересня об 11.00 прийти до Адміністрації Президента. Наш протест буде спрямовано на збереження територіальної цілісності та продовження боротьби проти терористів та окупантів”, – йдеться у заяві.