Водій однієї зі служб таксі Калуша, який їхав у напрямку до центру міста автомобілем «Деу-Ланос», з невідомої причини протаранив бетонну опору електропередач напроти парку імені І. Франка.

Водій-невдаха з місця пригоди утік, залишивши своє авто напризволяще.

— Цьогорічна зима видалася малосніжною, — розповів «Вікнам» інспектор Калуського ВДАІ Михайло Фединич, — а тому водії транспортних засобів дуже часто просто не реагують на дорожню ситуацію і погодні умови, які можуть мінятися впродовж доби, бо це все ж таки зима. Дехто намагається зекономити на колесах і експлуатує «літні» шини. Через це і виникають такі ситуації на наших дорогах.

Сам «Ланос» не сильно постраждав, як, мабуть, і його водій, адже з місця аварії він утік самотужки. А от лиха людям наробив. Окрім поваленого стовпа і обірваних електро- і телефонних проводів, таксист також залишив без опалення ЗОШ №1, Калуський коледж культури і мистецтв, управління з надзвичайних ситуацій та приватні будинки, адже через його неуважність на дорозі припинено подачу електроенергії на котельню, яка забезпечує теплом цей район міста.

Фото:КалушFM