Результат пошуку зображень за запитом "Матусевич прикарпаття нардеп"

Парламентар розповів “генпрокурору” про ситуацію у фракції, конфлікт з Олександром Ткаченком та гроші у конвертах. Також він запропонував “Рябошапці” разом навести лад у фракції.

Липовий генпрокурор у переписці попередив Тищенка, аби той особисто не роздавав гроші у конвертах своїм колегам. Бо, начебто, його вже планують за це “здати”.

На що Тищенко припустив, що це може бути нардеп від Прикарпаття Олександр Матусевич й назвав його “людиною Дубінського”.

Олександр Матучевич у 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №86 (Долинський і Рожнятівський райони) як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань аграрної та земельної політики.

Олександр Дубінський – народний депутат Верховної Ради України IX скликання (фракція партії “Слуга народу”). Обраний по 94 округу Київської області (Обухів, Васильків і відповідні райони). Заступник голови комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики. Представник ВР у конкурсній комісії з відбору незалежних членів наглядових рад державних банків. Журналіст, продюсер, телеведучий, колишній співвласник телеканалу “1+1”. Також Олександра Дубінського називають таємним керівником депутатської групи олігарха Ігоря Коломойського у фракції.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!