Результат пошуку зображень за запитом "кредити"

На засіданні постійної комісії з питань промисловості, будівництва, архітектури, дорожнього та житлово-комунального господарства Жанна Табанець, директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА відзвітувала про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку, пишуть Версії.

За їі словами, в 2016 році прикарпатці досить активно долучились до програми пільгового кредитування населення. Зокрема, понад 4 тисячі мешканців області оформили так звані “теплі кредити” на загальну суму понад 76 мільйонів гривень.

“Теплі кредити” – це частина Урядової програми з енергоефективності. До державних банків, які працювали за цією програмою (Ощадбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк) також долучився Приватбанк.

Відшкодування, яке надається учасникам Урядової програми, як і в минулому році, становить:

  • 20% суми кредиту (але не більше 12 тис. грн) на придбання негазових/неелектричних котлів для фізичних осіб;
  • 35% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн) на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів для фізичних осіб;
  • 40% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн. в розрахунку на одну квартиру) для ОСББ/ЖБК, як юридичних осіб, для загальнобудинкових заходів.

Якщо позичальником є фізична особа, яка отримує субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, то розмір відшкодування становитиме 35% як за напрямком придбання котлів, так і для інших енергоефективних заходів, але не більше 12 000 гривень.

Якщо в складі ОСББ є родини-отримувачі субсидії, таке ОСББ отримує відшкодування у середньозваженому розмірі між 40% і 70% — залежно від кількості квартир-субсидіантів.