Це вже другий за останні півроку реанімобіль для медичної команди швидкого реагування “Вітерець” під керівництвом Галини Алмазової, кошти на який збирали волонтери Благодійного фонду громади Долини.

Громада прикарпатського міста передала для фронту реанімобіль

Триває ініційована Фондом акція «Збережи життя солдату», до якої долучились жителі міста, меценати з числа депутатів міської ради, підприємців міста, благодійників з-за кордону, зокрема з Америки та Італії. Половину вартості реанімобіля оплатили наші земляки, які зараз проживають в Іспанії і навіть створили свою організацію «Аліканте». Другу частину коштів було зібрано завдяки Благодійному фонду громади м. Долина. Окрім реанімобіля з Іспанії Фонд отримав декілька коробок з різноманітними подарунками, а це медичні препарати, одяг, взуття, постільна білизна, інші речі.

Громада прикарпатського міста передала для фронту реанімобіль

З словами подяки до присутніх звернувся фронтовий лікар-анестезіолог Микола Жарєнков, а відтак і Галина Алмазова. Вони щиро зворушені патріотизмом і допомогою долинян. Адже і перший, переданий в січні цього року реанімобіль, і цей, врятують не одне життя.

Громада прикарпатського міста передала для фронту реанімобіль

Молитвою до святого Миколи Чудотворця та свяченою водою благословив у далеку дорогу автомобіль та його екіпаж о. Богдан Тисяк.