Прикарпатці змайстрували корабель з пластикових пляшок

За словами блогера та одного з ініціаторів Назара Душенка, така ідея з’явилася уже давно, пишуть Версії з посиланням на Суспільне Карпати.

“Вирішили зробити такий проєкт, тому що завжди нам в дитинстві було цікаво: а що, якщо щось зробити. Але нам не дозволяли або батьки, або фінанси”, – сказав Назар Душенко.

Для будівництва корабля Назар зі своїм товаришем Василем придбали 760 пластикових пляшок. На них чекали тиждень. Те, як конструювати корабель, шукали в інтернеті. Потім самостійно зробили приблизні підрахунки, кожну деталь не прораховували.

Прикарпатці пропливли по Дністру на кораблі із пластикових пляшокYoutube “А що якщо”

Приблизно дві години команда готувала пляшки для корабля – закручувала корки. Потім майстри складали блоки – по чотири пляшки у кожен. 40 таких блоків прикріпили до каркасу. Після цього почали збирати човен.

Прикарпатці пропливли по Дністру на кораблі із пластикових пляшокYoutube “А що якщо”

Над будівництвом та зйомкою команда працювала 14 годин. За один день все зробити не вдалося, тому будівництво закінчили наступного дня. Одразу ж здійснили і сплав.

Прикарпатці пропливли по Дністру на кораблі із пластикових пляшок
Прикарпатці пропливли по Дністру на кораблі із пластикових пляшок

“Течія увесь час прибивала нас до берега, ми пробували відплисти. Ідея була така, що ми взагалі відпливемо на сам центр Дністра і нас понесе 10-20 км. Але трохи не вийшло, як хотіли. Хоча загалом, як на мене, саме відео і сам корабель у нас вдався”, – додав Назар Душенко.

Усе сміття, яке залишилося від корабля, хлопці прибрали та утилізували.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!