Вам нужен психолог? Как правильно выбрать хорошего специалиста ...

Організували таку індивідуальну інформаційну підтримку для населення краю Навчально-науковий центр «Психологія здоров’я та психологічна реабілітація» кафедри загальної та клінічної психології філософського факультету, пишуть Версії з посиланням на Галку.

До волонтерського соціального проєкту долучилися:

  • Вероніка Шкраб’юк, кандидатка психологічних наук;
  • Мирослава Гасюк, кандидатка психологічних наук, професорка;
  • Мирослава Кулеша-Любінець, кандидатка психологічних наук, доцентка;
  • Лариса Міщиха, докторка психологічних наук, професорка;
  • Наталя Матейко, кандидатка психологічних наук, доцентка;
  • Оксана Федик, кандидатка психологічних наук, доцентка.

«Зараз в умовах карантину для всіх непрості часи – загроза здоров’ю, вимушена ізоляція та зменшення соціальних контактів. Це все так чи інакше впливає на наш настрій, погіршує емоційні стани. Людям тривожно і страшно, а це, в свою чергу, впливає на стосунки з рідними та близькими. З іншого боку, цей час – це можливість змінити своє життя, виправити прогалини у своїх знаннях про виховання дітей, про стосунки з партнером, з батьками. У час самоізоляції ми можемо змінити себе, стати більш ефективними, самостійними тощо. Ми як професійні психологи в умовах сьогодення вирішили допомогти мешканцям нашого краю і створили онлайн консультаційні пункти», – розповіла Мирослава Гасюк.

У разі потреби мешканці краю можуть звернутися за консультаціями чи порадами до фахівців у форматі «запитання-відповідь» в онлайн режимі чи письмовому вигляді.

Контакти й детальніша інформація – за посиланням.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!