На заході обговорили мітинг, який має відбутися 25 травня на Вічевому майдані. Протестна акція буде направлена проти торгівлі землями сільськогосподарського призначення.

Заступник керівника обласної ГО “Народні збори україни “Віче” Володимир Ротару зазначив – представники організацій вважають, що органи державної влади зобов’язані забезпечити кожній громаді право на користування та розпорядження землями в межах громади, про це пишуть Версії з посиланням на  “Галку”.

“Останнє наше багатство і останнє, що ми можемо назвати Україною – наша землю сьогодні хоче відібрати зграя мародерів. Вони задумали найграндіознішу аферу пограбування українського народу – закон “Про ринок землі”. Ми вважаємо, коли йде війна, коли така ситуація у країні, торгувати землею є злочином проти українського народу”, – каже Ротару.

Активісти зауважують, що у цьому питанні влада не хоче радитися з народом, законопроект “Про ринок землі” досі не опублікований.

“Зараз іде до того, щоб знищити середній і малий бізнес, щоб люди не могли купити землю, щоб зробити нас кріпаками. У нас і так устрій феодально-кріпосний. Йде масовий захват земель – без рішень судів, без нічого. Влада хоче забрати всю землю під себе. Так, продаж земель повинен бути, але при умові, що будуть створені нормальні умови середнього і малого бізнесу і коли зарплати будуть на належному рівні”, – сказав один із активістів.

Активісти також вважають, що ухвалення закону – найбільший корупційний шлях.

Мітинг відбудеться 25 травня о 14:00. Долучитися кличуть усіх небайдужих громадян та політичні партії.