Про наступ північного циклону, який має в своєму арсеналі мережу атмосферних фронтів, повідомила відомий синоптик Наталка Діденко. 

Частина атмосферних фронтів і сьогодні, і завтра принесуть дощі з грозами та навіть зливи з градом та шквалами на Захід та Північ України, попереджає синоптик, пишуть Версії з посиланням на Курс.

Сьогодні опади пройдуть переважно у західних областях, а вже найближчої ночі присунуться до північної частини.

Державна служба з надзвичайних ситуацій попередила, що “в мiсцях проходження сильних злив можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку, в горах загроза утворення селей”. Тому, хто відпочиває в Карпатах, особливо подорожує горами, – будьте уважними та обережними, додала Діденко.

12 червня дощі та грози очікуються на Півночі, Заході та у більшості центральних областей. Температура повітря +25+30 градусів. У зливах ймовірне короткочасне зниження температури повітря на 3-6 градусів.

“Зливи з грозами можуть вплинути на артеріальний тиск та зумовити головний біль і сонливість – окрім парасолі, киньте в сумку звичні вам засоби для фізичної та душевної рівноваги, відповідні ліки, пару пакетиків улюбленого чаю, полуницю у коробочку, фото кота на робочий стіл”, – дала поради задля доброго тижня синоптик.