Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що наразі в Україні не зареєстровано жодного лікарського засобу, який має відповідні показання до застосування в якості лікування/профілактики коронавірусу COVID-19.

Тому інформація для споживачів реклами про можливість придбання лікарських засобів, що мають лікувальну/профілактичну дію на коронавірус є недобросовісною рекламою, яка може ввести споживача в оману та завдати шкоди внаслідок неточності, недостовірності, перебільшення. Така реклама заборонена згідно статті 10 Закону України «Про рекламу». Відповідальність за недотримання вимог щодо змісту реклами та за замовлення розповсюдження реклами, що заборонена законом несе рекламодавець у вигляді штрафу передбаченого ст.27 Закону України «Про рекламу».

У разі виявлення реклами лікарських засобів з інформацією щодо лікувальної/профілактичної дії на коронавірус прикарпатців просять звертатися до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел. 0342-559617 або на ел.адресу: [email protected]

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!