Насалик взяв собі у заступники колишнього керівника “Укртрансгазу”, родом з Івано-Фраківська

Екс-президент “Укртрансгаз” Ігор Прокопів став заступником міністра Ігоря Насалика, екс-міського голови Калуша.

У міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика з’явився ще один заступник — Ігор Прокопів. Інформацію про це підтвердив сам міністр, інформує РБК.

“Вікна” нагадують, що у Міністерстві Ігор Прокопів — не перший прикарпатець. Першим заступником міністра є колишній високопосадовець Івано-Франківської ОДА Ганна Карп. Департамент правового забезпечення очолює колишня керуюча справами виконкому Калуської міської ради Тетяна Максимець.

Прокопів очолював ПАТ “Укртрансгаз” (УТГ), оператора газотранспортної системи і підземних сховищ газу.

17 березня 2017 року Прокопів був звільнений з поста президента компанії: його відставку ініціював правління НАК “Нафтогаз України” (володіє 100% АКЦІЙ УТГ) і схвалила наглядова рада “Нафтогазу”.

Прокопів обіймав посаду президента “Укртрансгазу” з серпня 2014 року.

З кінця лютого 2017 року він був відсторонений від обов’язків. Незалежний аудитор група, компанія Deloitte & Touche, РЯД виявили порушення області під час офіційного “Перевірки рахунків Укртрансгазу”.

Конфлікт між Прокопівим і керівництвом “Нафтогазу” вийшов в публічну площину на початку осені 2016 року. Тоді Міністерство економічного розвитку перебрав на себе повноваження управляти “Укртрансгазом”. Однак після втручання прем’єра, повноваженням з управління “Нафтогазом” передали в Кабінет міністрів.

У вересні 2016 року Прокопів звинуватив менеджерів “Нафтогазу” в затримках узгодження рахунків для оплати послуг контрагентів. Після переходу під управління Кабміну “Нафтогаз” скасував одну з найбільших закупівель “Укртрансгазу” — реконструкцію трьох газокомпресорних станцій на загальну суму 4 млрд гривень.