Результат пошуку зображень за запитом "віктор шкутов"

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив начальник ГУ НП в області Віктор Шкутов, пишуть Версії .

Правоохоронці Івано-Франківщини перейшли на посилений варіант несення служби для належного забезпечення правопорядку в області у період новорічних та різдвяних свят заради спокою та безпеки жителів та гостей Прикарпаття.

Зокрема, працівники поліції налагодили взаємодію з представниками органів влади, іншими правоохоронними відомствами з метою попередження та оперативного реагування у разі виявлення правопорушень. Також узгоджено та передбачено розташування сил та засобів поліції для забезпечення порядку в місцях масового скупчення людей під час проведення різних заходів.

На охорону публічного правопорядку буде залучено понад 600 працівників прикарпатської поліції. Крім того, патрулюватимуть вулиці Івано-Франківська та Калуша військовослужбовці Національної гвардії та представники громадських формувань області.

Щоб невідкладно і належно реагувати на повідомлення та звернення громадян про вчинення правопорушень в області у святкові дні працюватимуть 35 посилених слідчо-оперативних груп поліцейських.

“Бажаю усім веселих і безпечних святкувань, застерігаємо під час масових заходів не втрачати пильності й обережності, не зловживати спиртним та не порушувати порядок під час перебування у громадських місцях”, – зазначив Шкутов.