Результат пошуку зображень за запитом "паспорт ID картка"

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника управління УДМС в області Андрій Якуб’як, пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо.

За словами чиновника, 25 березня завершується реєстрація школярів на ЗНО, а 31 березня відбудуться вибори президента, тож міграційна служба докладає всіх зусиль, щоб в мешканців Прикарпаття не виникло жодних проблем з документами.

“В області діють 15 територіальних підрозділів, в яких можна оформити паспорт за місцем реєстрації людини. Окрім того, національний паспорт можна оформити у трьох ЦНАПах. З 14 років всі громадяни України повинні мати паспорт. Ці паспорти видаються на 4 роки, в подальшому їх можна замінити”,- каже Якуб’як.

Водночас паспорт у формі книжечки залишається дійсним.

“Громадяни, які мають паспорт в формі книжечки і при досягненні 25 і 45-річного віку за місяць не вклеїли фото, все одно на виборах можуть прийти з таким паспортом і проголосувати. Їм відмовити не можуть”,- наголосив чиновник.

Що стосується цін, то терміновий паспорт вартує 366 грн, не терміновий – 279 грн. без врахування банківських послуг. Ажіотажу немає.