Згідно з правилами китайського календаря Пацюк стане повноправним господарем 25 січня, після того, як місцем йому поступиться Свиня, інформує  clutch.

Але що ж принесе нам наступний 2020 рік і чого чекати від його символу – Білого Металевого Пацюка?

Китайський календар: хто такий Пацюк за східним гороскопом

Східний календар – це схема, відповідно до якої кожен рік знаходиться під заступництвом тварини-символу. Він наділяє народжених під його заступництвом певними характеристиками, що також залежать від однієї з п’яти стихій (Вогню, Землі, Металу, Води або Дерева). Очолювати цей вир повторюваних символів доводиться Пацюку/Миші, яка, нарешті, підніметься на трон в прийдешньому 2020.

Щасливими напрямами для Пацюка стануть західне, північно-західне і південно-західне. Тому якщо хочете придбати ялинку, то поставте її в цих частинах кімнати. Сприятливими цифрами вважаються 2 і 3. Роки царювання Пацюка: 1972 (Водяний), 1984 (Дерев’яний), 1996 (Вогняний), 2008 (Земляний), 2020 (Металевий).

Краща сумісність у гризуна з людьми, народженими за східним гороскопом у рік Бика, Дракона і Кролика. А ось з Кіньми і Півнем справи йдуть дуже сумно. Непогані шанси побудувати відносини у Пацюка з людьми під заступництвом Свині і Собаки. Найнеоднозначніша сумісність, як говорить китайський гороскоп, виходить у господаря 2020 року із представниками знаку Кози. Тут тільки крайнощі: неземне кохання чи ненависть на генному рівні.

Водяні Пацюки (1972)

Пацюки в дикій природі не завжди милі істоти і часто нападають на родичів. Ситуація для народжених у 1972 році буде нагадувати щось з каналу «Діскавері». Чоловіки повинні готуватися до дуже важкого періоду, з якого при правильному підході зможуть вийти з високо піднятою головою. Постарайтеся уникнути поспішних, необдуманих рішень і авантюр.

Фінансова ситуація для народжених у 1972 році буде краще, ніж планувалася, але краще уникати непотрібних покупок. Чоловік і жінка, які перебувають у шлюбі, повинні зайвий раз демонструвати свою любов. Пацюки, які на початку року розлучаться зі своїми половинками (проблема у сумісності), дуже швидко знайдуть їм заміну. Одинаки мають всі шанси зустріти «долю» вже на початку весни.

Дерев’яні Пацюки (1984)

Дуже складний рік будеу Пацюків, народжених в 1984. Ті, хто знаходиться під заступництвом Дерева за китайським гороскопом, будуть йти на невиправдані ризики, часто отримуючи незадовільні наслідки. Їм пощастило обзавестися новими знайомствами і багато помандрувати, але не всі події будуть мати позитивний результат. Якщо Пацюки, народжені в 1972 році, можуть особливо не турбуватися про професійну сферу, то чоловік і жінка, які святкують день народження в 1984, ризикують постраждати від скандалів на роботі. Існує також велика ймовірність несподіваного розставання з коханою людиною.

Здоров’я таких Пацюків залишиться в нормі. Єдине, на що слід звернути увагу народженим у 1972 та 1984, – психічний стан. Чоловіки і жінки цього знака повинні вчитися абстрагуватися від чужих проблем, інакше нервовий зрив забезпечений.

В плані фінансів буде легше, так як особливих проблем тут не передбачається: можна буде навіть витратитися на давно запланований ремонт. Однак авантюри нічим хорошим не закінчаться. Народжені в 1984 можуть не боятися покупок, які хотіли, але не могли придбати раніше.

Єдиними щасливчиками виявляться лише ті чоловіки і жінки, які працюють у творчій сфері: муза відвідає їх з перших днів.

Вогненні Пацюки (1996)

А от кому справді можуть позаздрити народжені в 1972 та 1984, так це Вогненним Пацюкам – їм «Метал» ніяк не зашкодить. Здоров’я залишиться на колишньому рівні, але регулярні перевірки у фахівців здійснювати потрібно.

Влітку є ризик отримати травму, тому людям, народженим в 1996, слід бути дуже обережними. Непогано почати загартовуватися.

Розпрощатися зі старими проектами вдасться дуже скоро. До того ж є ймовірність отримати хороші гонорари за виконану роботу. Кар’єра, на жаль, особливого розвитку не застане, але не похитнеться, як у Пацюків, народжених в 1984.

Особливої романтики в любовній сфері чекати не варто. Купідон і зовсім може пролетіти повз. А ось чоловіки, які перебувають у шлюбі, повинні більше часу приділяти своїй половинці, інакше сварок не уникнути.

Земляні Пацюки (2008)

Рік для Земляних Пацюків, народжених у 2008, астрологи обіцяють цілком позитивним і без особливих хвилювань. Вони також радять взаємодіяти з оточенням і колегами, демонструючи ініціативність і нестандартність виконання завдань. Людям стихії Землі краще утриматися від спонтанних покупок і ретельно планувати бюджет. Фінансова ситуація буде стабільною, але від авантюр краще відмовитися.

У плані здоров’я можливі проблеми з артеріальним тиском і гормонами. Займаючись спортом, чоловік і жінка повинні вибрати помірну фізичну активність, наприклад, йогу і медитації.

Любовна сфера насичена знайомствами і навіть передбачає повернення давно втраченої любові. Одиноким пацюкам 2008 року народження не потрібно соромитися фліртувати, так як вроджена чарівність розташує потенційних кандидатів для довгострокових стосунків. Чоловіки і жінки, обязавшие себе узами шлюбу, можуть не переживати, так як в сім’ї пануватиме любов.

Чоловік, народжений під знаком Пацюка. Чого чекати?

Загальна характеристика: Такий чоловік виділяється серед інших завдяки своєму честолюбству, цілеспрямованості, дотепності, скрупульозності і терпінню. Він цікавий, вміє помічати деталі. Подібно своєму тварини-символу чоловік помічає небезпеку заздалегідь і робить всі можливі спроби її уникнути. Крім того, він досить ощадливий, що може деколи викликати глузування з боку оточуючих. Для чоловіків, народжених у рік Пацюка, не становить особливої праці зачарувати представниць прекрасної статі, використовуючи лише свої вроджі чарівність і товариськість. Така характеристика підходить для більшості представників знаку (1972, 1984, 2008, 1996 року народження), але трапляються й винятки. Відомі чоловіки, що з’явилися на світ під знаком Пацюка, включають Йогана Штрауса, Джорджа Вашингтона, Луїса Армстронга, Вінстона Черчілля, Льва Толстого, Даніеля Дефо.

Здоров’я: Гороскоп передрікає гарне стабільне здоров’я, однак також рекомендує не розслаблятися занадто сильно, щоб не набрати зайві кілограми. Чоловік, народжений під знаком Пацюка/Миші, в новому році повинен залишатися напоготові. Якщо тема здорового харчування здавалася раніше не дуже привабливою, то 2020 рік – підходящий час, щоб переглянути до неї своє ставлення. Чоловік в будь-якому віці повинен піклуватися про своє тіло, щоб уникнути хвороб. Крім того, 2020 рік може стати періодом нервових зривів і конфліктів, які цілком спричинять за собою депресивний стан. При цьому такі конфліктні ситуації можуть застати чоловіка зненацька, а уникнути їх надзвичайно важко. Астрологи радять переглянути коло друзів і спробувати контролювати емоції. Слід також звернути увагу на суглоби і область хребта. У 2020 році чоловік не повинен сильно переживати, вигадуючи неіснуючі проблеми, так як стресовий стан тільки негативно відіб’ється на загальному самопочутті.

Кар’єра і гроші: Щодо грошового заробітку, то тут чоловік повинен гарненько потрудитися, залишивши «солодкі» мрії і сконцентрувавшись на роботі. Прогресу в справах буде супроводжувати властивий Пацюку потенціал, характер і вроджені здібності. Плідну роботу і хороший прибуток в 2020 році обіцяють тим, хто часто у відрядженнях. Чоловік, який засидівся на одному місці, стане шукати нові варіанти розвитку кар’єри. Гороскоп обіцяє, що удача у цих пошуках буде на його боці, але також рекомендує не зупинятися, зіткнувшись з першими перешкодами. Вкрай уважним слід бути, розглядаючи варіант взяття кредитів. Творчий чоловік може зіткнутися з великою конкуренцією в сфері своєї діяльності. Тим не менш до роботи слід підходити серйозно і відповідально, звертаючи увагу на деталі.

Особливо прибутковим 2020 рік стане для Пацюків китайського календаря, народжених в 1972. Фінанси цих людей будуть стрімко накопичуватися, однак гороскоп передрікає необхідність прикладати чималі зусилля. Чоловік повинен тримати заданий темп, інакше ризикує залишитися ні з чим. А ось Дерев’яного Пацюка, народженого в 1984, пощастить зустрітися з впливовими людьми, які допоможуть у проектах.

Любов: Парам, які перебувають у шлюбі, Металевий Пацюк в цілому передбачає спокійний і сприятливий період, але можливі винятки з негативними наслідками – зверненням до адвоката або юриста. Самотній чоловік буде захоплений думками про кохання, однак на практиці залишиться пасивним. І дуже даремно, оскільки 2020 рік вважається дуже вдалим в плані романтичних відносин. Чоловіки, нещодавно зв’язали себе узами шлюбу, зіткнуться з проблемами через інтрижки зі свого боку. Тому по можливості слід налагодити відносини, а не шукати розради в обіймах інших. Гороскоп радить також сміливо робити спроби, якщо чоловік хоче покінчити з холостяцьким життям. А ті, хто вже знайшов свою «єдину», можуть не переживати, оскільки відносини в 2020 тільки зміцняться, і ніякі сварки не зможуть їх похитнути. Єдине виключення – чоловіки 1996 року народження. В любові у них глухо як в танку.

Вважається, що Пацюку не потрібно багато часу, щоб закохатися, оскільки характер цього знака дуже чуттєвий і приязний. Щоб зустріти «потрібну» людину, чоловік і сам повинен проявляти ніжність. Проблема лише в тому, що зовні це справжній педант, прохолодно ставиться до світу. Жінкам, як правило, доводиться несолодко з таким чоловіком: він не дуже-то любить доглядати.

А що ж Пацюк-знак приготував в новому 2020 році для жінки?

Загальна характеристика: Як і чоловік цього знака, жінка наділена привабливістю і чарівністю. Їй властива гарна уява. Астрологи вважають, що Пацюк – чоловік, тому жінка, народжена під заступництвом цієї тварини, подібна своїй маскулінній версії.

Кар’єра і гроші: Новий рік підготував чимало випробувань. Не даремно у Китаї вважають, що рік свого покровителя-тварини наповнений труднощами. Так, фінансовий стан буде бажати кращого. Якщо чоловік-Пацюк може сміливо похвалитися стабільністю, то жінці доведеться «попотіти». Не рекомендуються різкі і безпідставні зміни діяльності. Гороскоп стверджує, що якщо є бажання спробувати свої сили в бізнесі, ретельно вибирай оточення, остерігаючись корисливих людей.

Здоров’я: Важливо продовжувати займатися питаннями здоров’я. Це стосується і жінок, і чоловіків. Самолікування слід виключити, як і спроби самостійно поставити діагноз. Використовуй 2020 рік, щоб омолодити організм і привести тіло у форму. Для цього добре підійде йога і ранковий біг. Жінка та чоловік можуть розбавити повсякденну активність медитацією.

Представниці прекрасної статі, народжені в 1972, повинні плекати своє здоров’я, так як навіть сама звичайна застуда може дати серйозні ускладнення.

Любов: Одинак, та, що пристрасно бажає зустріти «свого» чоловіка в 2020 році, повинна переглянути свої погляди і перестати бігати за ідеалом. Втамувати спрагу любові допоможе поступливість і лояльність до свого обранця. Найголовніше – це, нарешті, визначитися, кого ти хочеш бачити поряд з собою чоловіка, що виконує всі твої примхи, або рівноцінну тобі особистість, з якою можна будувати щасливу сім’ю.

Чоловік і жінка, народжені в рік Пацюка, до кінця зими або на початку весни можуть очікувати сплеск романтичних почуттів. Цей період вважається щасливим для самотніх, так як висока ймовірність обзавестися половинкою. В цілому новий рік Пацюка цілком підходящий для вступу в шлюб або поповнення сім’ї.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!