Івано-Франківськ, ринок “Східний”

Підставою для відкриття ринків буде рішення представників Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів про дотримання ринком вимог.

Джерело: прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram про рішення уряду

Дослівно: “Робота продовольчих ринків під час пандемії має регламентуватися чіткими санітарними нормами. Сьогодні уряд підтримав критерії, розроблені МОЗ та Мінекономіки, які дають змогу ринкам відновити свою діяльність, пишуть Версії з посиланням на УП.

Основною умовою роботи продовольчих ринків є рішення відповідного територіального органу Держпродспоживслужби про дотримання протиепідемічних вимог”.

Деталі: Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко на брифінгу після засідання Кабінету міністрів повідомив, що ухвалено постанову про відкриття і функціонування ринків – 30 квітня її оприлюднять в “Урядовому кур’єрі”, після чого діяльність продовольчих ринків буде відновлено.

Пряма мова Петрашка: “При яких умовах? При збереженні санітарних норм, які були запропоновані головним санітарним лікарем Міністерства охорони здоров’я, і будуть додаткові елементи контролю. Це участь двох інспекторів Держпродспоживслужби на кожному з таких ринків.

Усього 872 ринки можуть відкритися в Україні при дотримання норма.

Уже зараз, о 3-й годині, у Міністерстві економіки відповідальний заступник міністра проводить нараду з представниками Держпродспоживслужби на місцях, які в реальному режимі почнуть комунікувати з керівниками ринків і з місцевими органами влади, щоб ринки могли відкритися якомога швидше і щоб збереглося здоров’я людей і норми були підтримані”.

Інші подробиці: Міністр наголосив, що ринки закрили перед Великоднем, бо більшість  із них ігнорували правила карантину – тож зараз ринки будуть відкривати під контролем і щоденно контролювати їхню діяльність.

Керівників продовольчих ринків та фермерів Петрашко закликав дотримуватися норм, встановлених головним санітарним лікарем щодо стримування коронавірусу.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!