Результат пошуку зображень за запитом "грип"

Лікарі центру кажуть, що захворюваність на грип зростатиме й надалі. Цьому сприяють погодні умови і той факт, що дуже мало людей зробили щеплення від грипу.

«Є всі сприятливі умови для поширення цієї інфекції. Циркуляція вірусу грипу підтверджена на території області, це вірус групи А (H3N2) сезонний, який має властивості викликати саме спалахи і набувати епідемічного розповсюдження», – повідомили співробітники лабораторного центру, пишуть Версії з посиланням на zaxid.net.

Віруси грипу вже циркулюють і в інших областях. Станом на 28 листопада в Україні у 20% пацієнтів, які потрапили до лікарень, виявлено вірус грипу типу А.

На Львівщині, як повідомив ZAXID.NET заступник директора Львівського обласного лабораторного центру Олег Когут, захворюваність останні три тижні також зростає, але епідпоріг ще у жодному районі не перевищено.

На його думку, цього року хворих на грип буде значно більше, ніж було у 2016-2017 роках з трьох причин.

Перша. Минулого року в області перехворіло грипом менше 200 тис. мешканців, тож імунний захист є не у багатьох.

Друга. Станом на 25 листопада в області щеплення від грипу зробило лише 4 218 осіб, що дуже мало.

Третя. За прогнозами, у нас цього сезону будуть циркулювати такі штами вірусу грипу: типу А («Мічиган» та «Сінгапур») та типу В («Колорадо»). Вірус «Сінгапур» для нас є новим, тому саме він може вкласти на лікарняні ліжка найбільше людей.

Аби уникнути ускладнень, які доволі часто дає грип, медики радять не займатися самолікуванням і при перших симптомах захворювання звертатися до лікаря.

СИМПТОМИ ГРИПУ

  • висока температура, яка тримається мінімум п’ять днів;
  • лихоманка;
  • головний біль;
  • ломота у м’язах і суглобах;
  • загальна слабкість;
  • втрата апетиту, можливо, нудота;
  • кашель, що може тривати більше двох тижнів;
  • нежить.

Лікарі твердять, що захистити себе і близьких від захворювання на грип і ускладнень, які він викликає, може вакцинація. У аптеках Львова, приватних кабінетах щеплень є французька вакцина Ваксігрип. Її вартість – 285-300 грн.