Кордон з Угорщиною відритий для громадян України з 29 червня ...

Як повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби, станом на 8 годину ранку ці пункти пропуску вже перетнуло 625 осіб, зокрема 185 – на в’їзд в Україну та 440 – на виїзд з України.

Повідомляється, що громадян України, які їдуть до Угорщини на короткий термін та які в’їжджають у 30-кілометрову зону, не будуть відправляти на карантин.

Зокрема, від таких осіб не вимагатимуть додаткових підтверджуючих документів для в’їзду, але вони мають залишити територію Угорщини протягом 24 годин, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Зазначається, що в’їзд на територію Угорщини з метою транзитного проїзду дозволяється цілодобово за наявності в особи документа про постійне місце поживання, дозволу на перебування, посвідки на проживання, візи на тривале працевлаштування або іншого документа, що підтверджує право на тривале перебування у країні призначення, виданого офіційним органом цієї країни. До того ж, особа має надати згоду на перевірку на наявність COVID-19 та не мати ознак підозри на інфекцію.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!