Результат пошуку зображень за запитом "патрульна поліція"

Від 27 вересня 2018 року в Україні зростають штрафи за порушення правил дорожнього руху. За деякі правопорушення прийдеться платити аж у 20 разів більше. Крім того, умови паркування у містах стають значно жорсткішими, – пишуть Версії з посиланням на ОТБ “Галичина”.

“У соціальних мережах у людей побутує думка про суттєві збільшення штрафів з кінця вересня. Проте, наразі жодний проект закону ще не прйинятий Верховною Радою України. Змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення теж не було. Говорити чи будуть збільшені штрафи ми не можемо, оскільки нема офіційного документа, який би таке стверджував”, – відзначив речник партульної поліції Івано-Франківської області Микола Гурак.

Відомо, що в рази зросте штраф за непристебнутий ремінь безпеки. Поки за таке правопорушення водії платять 51 гривню. За перевищення допустимої швидкості руху більш, ніж 50 кілометрів на годину водія змусять оплатити штраф до 3400 гривень. За залишення місця ДТП – від 255 гривень до 3400 гривень. Також за це можуть позбавити прав на 6 місяців.