Адже легковажне ставлення до схоронності та безпеки транспорту завжди заохочує зловмисників до злочину.

Більшість незаконних заволодінь відбувається вночі біля будинків, де люди залишають автомобілі. Або ж вдень, коли власники виходять з автомобілів на хвилинку в магазин, кіоск чи АЗС, залишаючи їх відчиненими, а іноді навіть з працюючим двигуном, пишуть Версії з посиланням на сайт ГУНП.

А тепер декілька корисних порад автовласникам від поліцейських :

–        Придбавши транспортний засіб, обладнайте його сигналізацією, системою GPS, застрахуйте автомобіль.

–        Завжди виймайте ключ із замка запалення, ніколи не залишайте транспортний засіб з працюючим двигуном, навіть коли відлучаєтесь хоча б на хвилину.

–        Залишаючи автомобіль без нагляду, обов’язково зачиняйте його на замок та сигналізацію. Навіть якщо транспортний засіб зберігається в гаражі, не лінуйтеся зайвий раз це зробити.

–        Ніколи не тримайте другий набір ключів в автомобілі. Не залишайте в бардачку або в інших місцях документи: як на автомобіль, так і свої власні. Інакше ви значно спростите злодію справу щодо «легалізації» автомобіля.

–        Не залишайте в автомобілі барсетки, папки, жіночі сумочки. Ці речі привернуть увагу дрібних злодіїв, які можуть не лише викрасти речі, а й пошкодити замки, скло та кузов автомобіля.

–        По можливості ставте автомобіль на стоянці, що охороняється.

Та якщо все ж таки вашим автомобілем незаконно заволоділи, негайно телефонуйте до поліції. Пам’ятайте, що будь-які додаткові подробиці збільшують шанс розшуку автомобіля. Тож, будьте уважними!