Суть гри в тому, що наївній дитині пропонують просто пострибати, а під час стрибку їй підсікають ноги. Така гра вже призвела до неодноразових травм голови та дитячих смертей. Нещодавно вірусна розвага прийшла й до українських шкіл, а завдяки соціальним мережам, швидко поширюється, пишуть Версії з посиланням на Західний Кур’єр.

«Підсікають під ноги. Якщо дитина не знає, як падати, ударяється головою. Покажіть дітям, щоб не надумали грати ні з ким у таке. І якщо хтось попросить пострибати з ними, щоб відразу відмовлялися. Багато дітей вже отримали струс і смертельні травми голови!» – пишуть батьки в соцмережах і закликають поширити повідомлення.

Зауважимо, що одна зі смертей внаслідок цієї гри зафіксована у Бразилії: там померла школярка Емануель Медейрос. Дівчинка отримала травму голови в результаті падіння, пише ЗК з посиланням на 24 канал. Освіта.

«Щоб дитина не думала про такі ігри, її потрібно зайняти якимось позитивним захопленням», – радить психологиня Ірина Костенко. – Батькам потрібно подбати, щоб дитина реально була чимось захоплена, і тоді у неї не буде часу здійснювати подібні дурниці. Коли багато зайвого часу, діти теж починають вигадувати собі розваги. Тому краще їх чимось зайняти».

Вона також зауважила, що прояв жорстокості щодо однолітків – це прихований комплекс неповноцінності у підлітка.

Як виглядає гра “Виклик стрибка” дивіться у відео:

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!