Результат пошуку зображень за запитом "зима прогноз погоди"

Протягом січня середня температура в Україні очікується в межах 0-4 градусів морозу, що на 1,5-2 градусів вище від середніх багаторічних значень. Про це повідомляється в прогнозі Укргідрометцентру.

Згідно з прогнозом, місячна кількість опадів очікується 21-60 мм, в горах Криму до 124 мм, в західних областях дещо менше, на решті території в межах середніх багаторічних значень.

Синоптики зазначають, що середня місячна температура повітря січня в Україні становить 1-6 градусів морозу, в Карпатах, на сході і північному сході країни місцями 7-8 градусів морозу.

Абсолютний мінімум температури становить 23-37 градусів морозу, в Харківській, Дніпропетровській, Київській, Сумській областях та в Карпатах місцями 38-39 градусів морозу, в Черкаській та Луганській областях місцями 40-42 градусів морозу, на узбережжі Криму 13-22 градусів морозу. Абсолютний максимум – 7-14 градусів тепла на Прикарпатті, в південних, Дніпропетровській, Кіровоградській областях до 15-18 градусів, в Криму до 21 градуса тепла, пишуть Версії з посиланням на Корреспондент.net.

За даними Укргідрометцентру, середня місячна кількість опадів становить 27-56 мм, в гірських районах і на Закарпатті 57-155 мм. Найбільша висота снігового покриву зазвичай спостерігається в третій декаді січня і становить в середньому 8-15 см, на північному сході країни до 27 см, на півдні країни сніговий покрив нестійкий.

“У січні вірогідні сильний вітер, хуртовини, налипання мокрого снігу, під час відлиг – тумани і ожеледь”, – зазначають синоптики.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!