Результат пошуку зображень за запитом "відпочинок на морі"

Підвищення ціни пов’язують з ростом комунальних. Про це Gazeta.ua розповідає керівник відділу “Україна і країни СНД” туроператора “Пан Юкрейн” Людмила Прус.

Найдорожчими залишаються курорти в Одесі. Номер на двох на березі моря обійдеться від 4 до 8 тисяч гривень. У вартість часто включений сніданок, користування пляжем і лежаками.

“Цього року бум туристів буде на морських курортах. Карпати заливає. Через високу вологість там багато комарів і люди відмовляються від такого екстриму. Найпопулярніші курорти — Затока, Коблево, Одесса і Скадовськ, трохи менше Геннічеськ”, – каже Прус.

Українці готові витрачати на відпочинок по 600 гривень з людини на добу.

“Стає більш широким відпочинок, де все включено. Відпочивальники проводять аналогію з Турецькими та Єгипетськими курортами. Це неправильно. В нас лише тризіркові готелі максимум. Немає жодного на п’ять зірок. Тому, якщо порівнювати з їхніми тризірковими, то харчування в нас нормальне. Є овочі, страви, приготовані на пару, м’ясо, риба. Найдорожче таке харчування обійдеться у Скадовську. З людини доведеться викласти тисячу гривень за добу. Дешевше у Коблево 600 гривень”, – пояснює Людмила Прус.

За рік відкрилося багато нових баз. Переважно це готелі зі сніданками, але нічого принципово іншого. Сильно розширилася географія відпочинку. Тепер можна відпочити на річках, озерах практично у кожній області. Але там в більшості короткотривалі відпочинки на день- два.