Хронічна втома: що це таке і як з нею боротися? | Новини та ...

Одні вважають, що це брак вітамінів, інші переконані, що потрібно зайнятися спортом. Проте, проблема може бути значно глибшою. Лікарі кажуть, що все частіше приходять люди і розповідають про слабкість та зниження працездатності. Попри це в них ще діагностують проблеми з імунною системою, вірусні інфекції чи супутні захворювання ендокринної системи, пишуть Версії.

Основними факторами, які можуть спричинити хронічну втому вважають зниження імунітету, перебування в не провітрюваному приміщенні, відсутність збалансованого харчування та сидячий спосіб життя. Синдромом хронічної втоми, переважно страждають жителі мегаполісу, ті хто багато працюють. Розпізнати хронічну втому не складно. Людина не може відновити сили після нічного сну, відчуває загальну слабкість, агресію, головний біль та біль у м’язах.

Вважається, що кожна хвороба, або виліковна, або ж людина приймає ліки постійно. Лікування хронічної втоми на перших етапах не складне. Головне вчасно звернутися до лікаря. Зазвичай, медики прописують правильне харчування та дотримання режиму дня. Необхідно відмовитися від шкідливих звичок та уникати стресових ситуацій. А щодо медикаментів, то тут вже все індивідуально для кожного пацієнта.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!