Результат пошуку зображень за запитом "євробляхи"

Що чекає власників нерозмитнених “євроблях”, розповіла глава комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, пишуть Версії з посиланням на  Обозреватель.

Вона наголосила, що частина водіїв “євроблях” не може розмитнити авто через банальну відсутність грошей.

“Мені здається, що 10 % цих громадян — люди, котрі перебувають у скрутному фінансовому становищі і не змогли знайти кошти для розмитнення. Я зустрічалася з такими людьми. Це люди, у котрих багато дітей, котрим продали авто за 300 євро, які за всіма технічним характеристикам навіть автомобілем не варто називати. Для них сплата 1 000 або 1 500 євро для оформлення цього авто для проходження митних формальностей була не під силу”, — зазначила вона.

Депутат зізналася, що не знає, як можна допомогти таким людям.

“Якби ми встановили пільгу хоча б для якоїсь категорії громадян, це стало б новою дірою в законодавстві. Тому я у всіх таких громадян прошу вибачення і не знаю, як їм допомогти”.

Решту автомобілів, за її словами, власники навіть не планують розмитнювати.

“Частина з них належить і таким активістам, які будуть провокувати надалі свої заходи біля Верховної Ради. А частина людей просто готує ці автомобілі до розбирання і здачі на металобрухт”, — сказала Южаніна.

На запитання про можливість введення пільг для частини “євробляхерів”, вона заявила, що “вочевидь, Верховна Рада ніяких змін вже не проголосує, тому після закінчення терміну в травні просто настануть норми іншого законодавства, і закон треба буде виконувати”.