Пенсія 2020 рік. як зросте мінімальна пенсія 2020, індексація ...

Володимир Макарчук на пенсії із 2004-го року. 23-го квітня отримав разову допомогу у розмірі одну тис. грн. Каже, підвищення з першого травня зайвим не буде: “Воно не буде зайвим, я вам скажу. Тому що ціни ростуть, і зайва копієчка ніколи не помішає. Щось внучці куплю, внуку. Думаю, все буде гаразд”.

Пенсіонерка Людмила Фальчук про індексацію пенсій не чула.

Ото лише було, що додали ту тисячу і 500 – кому 80 років. А за підвищення… Я просто мало слухаю”, – каже жінка, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Пенсія Йосипа Коломійця становить 1770 гривень. Пенсіонер каже, що не впевнений, чи отримає доплату: “Я от не знаю, чи входжу, бо там кажуть, що 35 років треба мати страхового стажу. Я не знаю, чи підвищать, чи не підвищать”.

За словами заступника начальника Головного управління Пенсійного фонду України в області Романа Берчака, пенсіонерам підвищать пенсію із першого травня. Середній рівень індекції – 172 гривні 81 коп.

“В декого вона може піднятися на гривню чи навіть на копійки, а в декого – на 800 чи 1000 гривень. Це вже індивідуально залежить від коефіцієнту заробітної плати. Це просто робиться: той індивідуальний коефіцієнт зарплати множиться на зарплату, яка множиться на 4,405, множиться на 1,11 (тобто на коефіцієнт підвищення) і на коефіцієнт стажу, який зараз обчислюється в розмірі 1% за кожен рік відпрацьованого чи набутого відпрацьованого стажу”.

Авторка: Ілона Шевченко

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!