Прикарпатцям заборгували 5 мільйонів гривень зарплати

Порівняно з 1 січня 2017 року борг із виплати заробітної плати зменшився на 478 тисяч гривень, або на 8,7%. Зменшення заборгованості спостерігалось у місті Калуші; погашено борг у Коломийському районі. У місті Івано-Франківську та Тлумацькому районі сума боргу збільшилась на 2,2% та 13,9% відповідно. У Коломиї заборгованість із виплати заробітної плати залишилась на рівні 1 січня 2017 року.

Основна сума боргу утворена на підприємствах обласного центру (4,9 мільйонів гривень, або 97,5%), на Калуш припадає 1,5% боргу, на Тлумацький район – 0,8%, на місто Коломия – 0,2%. На підприємствах решти міст і районів області заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

У містах Калуші та Коломиї, Тлумацькому районі вся сума заборгованості з виплати заробітної плати, а у місті Івано-Франківську 94,8% суми боргу утворено на підприємствах, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

Вся сума боргу економічно неактивних підприємств (254,7 тисяч гривень) утворена в Івано-Франківську (5,2% у структурі боргу по місту), інформує Головне управління статистики.