Про це сьогодні повідомив т.в.о. голови облдержадміністрації Віталій Федорів, який особисто оглянув надану для області допомогу.

«Прикарпаття вже отримало партію із засобами захисту, вкрай необхідними під час боротьби з COVID-2019, – розповів Віталій Федорів. – Наразі це вже третій вантаж допомоги, який рівноцінно буде розподілений між тими закладами охорони здоров’я області, які займаються лікування хворих на коронавірусну інфекцію».

За словами керівника Івано-Франківщини, медичні засоби, – а це тонометри клінічні, трубки ендотрахельні, фільтри вірусо-бактеріальні одноразового використання, медичні респіратори, маски трьох видів, костюми біозахисту та оглядові рукавиці, – будуть передані у 10 закладів медичної сфери області, зокрема, обласну інфекційну клінічну лікарню, обласний фтизіопульмонологічний центр, центральну міську клінічну лікарню, першу міську клінічну лікарню. Також медичну допомогу надішлють у лікарні районних центрів: Долини, Косова, Коломиї, Городенки, Рожнятова і Надвірної, пишуть Версії з посиланням на сайт ОДА.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!