Фотограф Василь Крутчак опублікував в мережі цікаві фото із першим заступником голови Івано-Франківської обласної ради, Василем Гладієм, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

На них видно, як В.Гладій отримує пачку грошей від молодої дівчини та ховає її до внутрішньої кишені піджака.

“От, хто б мені не говорив, що вибори виграє Петро Порошенко, не повірю. Вибори виграє Юлія Тимошенко і це однозначно. Її підтримує народ настільки, що сьогодні на з’їзді партії «Батьківщина», який походив в Палаці Спорту, люди просто підходили до представників Батьківщини і гроші передавали пачками. Це однозначно говорить про підтримку Юлії Тимошенко звичайними людьми”, – прокоментував фотограф.

Як зауважив  у коментарі Фіртці сам Василь Гладій, до з’їзду ця зустріч немає ніякого відношення – це була приватна справа.

“Цей випадок немає ніякого відношення ні до з’їзду, ні до партії. Це була приватна справа. Мене родичі попросили, що через мене хочуть їм передати гроші. От і все. Я вийшов, людина підійшла і мені їх (гроші – авт.)передала. От і все”, – говорить політик.

Також Гладій додає, що все відбувалося відкрито, бо не “було потреби ховатися

 

Довідка:

Народився 23 травня 1972 року в селі Задубрівці Снятинського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, проживає в селі Задубрівці Снятинського району Івано-Франківської області, судимість відсутня.

З 2015 року і до цього часу Івано-Франківська обласна рада, перший заступник голови;

1998-2002 рр., 2002-2006 рр., 2006-2010 рр. депутат Снятинської районної ради;

2012-2014 – Верховна Рада України, народний депутат України.