Результат пошуку зображень за запитом "Про франківський проєкт Urban Space 100 написали в американському Forbes"

«Великі мурали, нові ігрові майданчики та інші соціально важливі 104 проєкти реалізовано завдяки ґрантовій програмі Urban Space 100. Також модель франшизи Urban Space 100, що базується на соціальному підприємництві, вже реалізувалась у Києві, зараз розвиває свою концепцію для міст та громад за кордоном,” – йдеться у виданні Forbes.

Найбільше, що вразило журналіста Michal Gromek, а він відвідав ресторан як відвідувач, концепція Urban Space 100. За його словами, ресторан, 80% чистого прибутку якого направлено винятково на реалізацію громадських проєктів, є унікальним досвідом у цілому світі.

Координаторка Urban Space 100 Марта Гладка каже, що історія Урбану у Forbes – це історія про правильних людей у правильних місцях. Журналіст Міхал, повертаючись з гір, зайшов перекусити в ресторан. Його зацікавив незвичний інтер’єр, а офіціантка розказала про концепцію громадського ресторану.

“На зустрічі ми більше говорили про плани розвитку – соціальну франшизу, про першу франшизу в Києві – Urban Space 500 та про плани на майбутнє. Нам є що показати світові – на локальному рівні ми створюємо нелокальні контексти, те, що може бути репліковане в інших містах України та за кордоном”, – каже Марта Гладка.

Статтю можна прочитати тут. 

Довідково: Громадський ресторан Urban Space 100  є проєктом платформи Тепле Місто. Основна ідея –– створити громадський ресторан, що стане успішним прикладом об’єднання громади навколо спільної ідеї. Унікальність проєкту у тому, що 80% чистого прибутку ресторану направлено винятково на реалізацію громадських проєктів. Засновниками є 100 соціально активних людей, яких об’єднує ідея якісного розвитку міського простору.

Про франківський проєкт Urban Space 100 написали в американському Forbes 1

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!