O9X2fe7umXU

Здавалось би, нічого особливого, але все-таки чимало проблемних ситуацій, а інколи і ДТП трапляються саме поблизу цього світлофора, пишуть Версії з посиланням на   0342.ua. 

Мешканці мікрорайону Пасічна, якій їдуть по вулиці Целевича в напрямку центру міста, змушені під’їхати до світлофора на вул. Галицькій, розвернутися після світлофора та вже тоді їхати в напрямку центру. Зазначимо, що при виїзді з вулиці Целевича, на цій ділянці дороги, дві суцільні лінії, які не можна перетинати, тому водії їдуть туди, де лінії закінчується (до світлофора). Автомобілісти з Целевича змушені це робити, бо в іншому випадку їм доведеться об’їхати півмікрорайону, щоб виїхати на центральну вулицю.

aMrLdF40dG0

В чому ж проблема?!

Автомобілісти, зазвичай, виїжджають на Галицьку, їдуть по правій полосі та на червоному світлі світлофора розвертаються і стають у полосу руху в напрямку центру міста. Така ситуація спричиняє численні ДТП та перешкоджає руху інших автомобілів.

Як потрібно рухатися на цьому світлофорі?

Патрульні поліцейські пояснили, що водій, що виїхав з вулиці Целевича має прилаштуватися одразу в ліву полосу руху на вул. Галицькій, під’їхати до світлофора, і коли буде зелене світло зможе зробити маневр — розвернутися та прилаштуватися в полосу руху в напряму центру. До того ж, заборонено здійснювати розворот, коли горить червоне світло світлофора. З правої полоси для водія не передбачено розвороту.

 

Чи буде колись там очікуваний світлофор?

«Буде», — так нам сказали в міського управлінні транспорту та зв’язку. Однак, точної дати ще невідомо.

«Є заплановано цього року встановлення світлофорного об’єкту на цьому перехресті. Але, оскільки, ведуться ще будівельні роботи навпроти виїзду з Целевича, то заплановано провести переговори із забудівельником, щоб дізнатися, як мешканці нового будинку будуть звідти виїжджати. Тому, навіть, щоб приступати до розробки проекту цього світлофорного об’єкту потрібно вирішити багато питань. До того ж, навпроти Целевича планується прокладання дороги. Але має бути зустріч-нарада з поліцією, нашим управлінням, забудівельником щодо вирішення цих питань. Ми надіємося та хочемо, щоб встановлення світлофорного об’єкту було ще в цьому році», — розповів заступник начальника управління транспорту та зв’язку Андрій Гіглюк.

Тобто, все що потрібно для полегшення руху автомобілістів — це концептуально визначити, де буде прокладена дорога, після того приступити до розробки проектної документації на цій ділянці дороги і лише тоді приступити до встановлення світлофора.