Результат пошуку зображень за запитом "тіна кароль"

Продюсер української співачки Тіни Кароль Олена Мозгова різко відповіла на плітки щодо причетності Кароль до зриву концерту Світлани Лободи в Одесі.

Мозгова написала гнівний пост в Instagram та заявила, що артистка не опуститься до такого рівня та не стане прибирати зі шляху конкурентів, про це пишуть Версії з посиланням на znaj.ua.

“Дорогі мої “експерти” шоу-бізнесу. Несила читати ту муть, яку ви пишете, ніби до зриву концерту Лободи була причетна, чи, навіть, організувала Тіна. Спочатку було смішно, а тепер я бачу, що з новою силою ви “розганяєте” цю історію. По-перше, Тіна розумна, окрім того що талановита, і саме це рідкісне для талановитих та гарних жінок поєднання, ніколи б не привели до рішення “устраніть конкурєнта” і таким чином збільшити свою аудиторію”, – написала продюсер.

Також Мозгова додала, що у зриві одеського концерту винна сама Лобода та її “патріотична” позиція.

Як раніше повідомлялось, концерт Лободи в Одесі скасували через акцію протесту під клубом, де мав відбутися виступ 28 травня. Активісти закидали приміщення димовими шашками та влаштували сутичку. Після цього співачка залишила місто, тікаючи на катері.

Читайте також:

Тіна Кароль знову приїде до Франківська

Тіну Кароль запідозрили в пластичній операції (фото)

Концерт зіркової франківчанки Тіни Кароль: тиснява, агресивний натовп та російськомовні пісні (фото, відео)

У мережі з’явився запис виступу у Калуші ще зовсім юної Тіни Кароль (відео)