Сьогодні, 14 березня відбулося засідання Громадської ради при Івано-Франківській міській раді, на якому обговорили питання будівництва нового моста через Бистрицю Солотвинську.

Активісти пропонують внести зміни в проект, зокрема збільшити ширину моста хоча б до 14 метрів, щоб збільшити його пропускну спроможність моста та ліквідувати можливі затори у разі ДТП. Тобто замість двох смуг зробити чотири, пишуть Версії.

Втім, в Управлінні капітального будівництва не погоджуються з тим, що в проект потрібно вносити такі кардинальні зміни.

“Проект моста відповідає всім нормам. Якби він не відповідав нормам, ми б не пройшли експертизу проекту. Не думайте, що так просто пройти цю експертизу, – відмічає очільник управління Роман Галіпчак.

Картинки по запросу міст на пасічну

Також в УКБ впевнені, що вже незабаром зможуть вирішити проблему з заторами на Пасічну.

“Дві смуги там повністю себе виправдовують. Ми зараз маємо один міст. І в нас затори тільки через те, що він наразі один єдиний – з усіх сторін з’їжджаються автомобілі на цей міст. Зараз збудуємо додатково ще один  – і заторів більше не буде, – відмічає Галіпчак. – Окрім того після моста вулиця Хіміків має дві смуги. Якщо ми зробимо міст широкий, то далі як транспорт має їхати? Це з одного боку. А з іншого – зі сторони Надрічної немає місця робити розв’язку на чотири смуги з моста. І ще до прикладу, вулиця Коновальця має чотири смуги, а далі міст на дві, і там немає ніякого транспортного колапсу”.