Розшукуваний Інтерполом за смертельне ДТП на бул. Шевченка Сергій Калиновський знову засвітився в Києві. У соцмережах він виклав нове фото, зроблене біля Софії Київської – навпроти головного відділку київської міліції! Там кажуть: втікача шукають.

Сьогодні Калиновському виповнюється 28 років. Шість з них він ховається від відповідальності за ДТП – у ньому загинули прапорщик Володимир Куликовський і наречена Сергія – Анастасія. Однак, судячи з фото в соцмережі, він розгулює по Києву і спілкується з відомими людьми. Правда, з його сторінки зникла його подруга – художниця і тусовщиця Тетяна Лойко, з якою він ще в травні сфотографувався на Пейзажці, а також у клубі «Маячок». Та й на сторіночці самої Тетяни Сергія більше немає. За словами джерела, близького до оточення Калиновського, він часто буває в церкві. Мати Сергія, екс-дружина олігарха Дмитра Фірташа Марія Калиновська, була хвора. Але, за словами глави Партії захисників Вітчизни Юрія Кармазіна, куди входить і Марія Михайлівна, зараз вона йде на поправку: «Вона дзвонила за кордону. Я запросив її в гості, але поки не приїжджала ».

2affa8317540dd8a0ce2f3eb40_49b20547

В українському бюро Інтерполу говорять , що якщо Калинівський в Україні , то його затриманням повинна займатися столична міліція. «Ми допомагаємо , якщо підозрюваний виявляється за кордоном » , – сказав глава відомства Василь Неволя. У міліції ж кажуть , що соцмережі не показник. «Він може фото викладати з Туреччини , чи, може , це оперативники роблять , щоб змусити його виявитися » , – припустив спікер Ігор Михалко. Родичі загиблого прапорщика допомоги від Калиновських не дочекалися. «Я раз подзвонила , але брат Сергія нагрубив » , – сказала мама Куликовського.

У колишнього чиновника знайшли липовий паспорт

Ще один втікач , екс – начальник главку комунальної власності КМДА , соратник Черновецького , Анатолій Чуб опинився в дивній ситуації . На вимогу українського Інтерполу ще у грудні минулого року він був затриманий на території Грузії , а питанням його екстрадиції займалася Генпрокуратура. Тепер Чубу , за словами нашого джерела в Київраді , пред’явили нове звинувачення – у підробці грузинського паспорта. А значить , його відправка на батьківщину відкладається. Нагадаємо : в Україні Анатолій Чуб проходить у справі про викрадення джипа , в якому знаходилися документи на приватизацію у Києві в 2007-2009 рр. . Після цього Чуб зник , хоча джерела розповідали , що він живе в Грузії , володіє невеликим бізнесом ( тримає кафе) , п’є вино і скаржиться на нудьгу .