Працівники прокуратури Івано-Франківської області спільно з співробітниками Головного управління Державної фіскальної служби в області та Служби безпеки України в області припинили діяльність конвертаційного центру, через який переведено у готівку та виведено у тіньовий обіг понад 22 мільйони гривень, пишуть Версії з посиланням на прес-службу прокуратури Івано-Франківської області.
В ході санкціонованих обшуків 23.05.2017 за місцем проживання фігурантів та здійснення протиправної діяльності в місті Івано-Франківську виявлено та вилучено підроблені документи, чорнові записи бухгалтерського обліку, печатки, комп’ютерну техніку та грошові кошти.

Як з’ясувала прокуратура,  група осіб створила низку суб’єктів підприємництва, через які безготівкові кошти переводилися в готівку, надавалися послуги з незаконного формування податкового кредиту з податку на додану вартість для підприємств реального сектору економіки.
Наразі слідчі дії тривають, сума збитків встановлюється.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів ) КК України здійснює прокуратура Івано-Франківської області.