Результат пошуку зображень за запитом "школярі харчування"
Під час обстеження фахівці провели лабораторні дослідження проб готових страв на бактеріальне забруднення, повноту вкладення в них харчових продуктів, а також дослідження змивів на харчоблоці, пишуть Версії.

За результатами лабораторних досліджень у двох школах виявлено порушення санітарних норм.

При цьому в одній з них та ще іншій школі через відсутність належного контролю з боку посадових осіб департаменту освіти та науки міської ради,  послуги з організації гарячого харчування упродовж двох місяців надавались без укладення договору.

Крім того, в цих школах порції окремих страв не відповідали нормам.

Матеріали обстеження скеровано в управління Держпродспоживслужби в м.Івано-Франківську для вирішення питання про притягнення до відповідальності винних осіб.

Окрім того, про  результати обстеження проінформовано міського голову для вжиття заходів  щодо посилення контролю за діяльністю Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради в частині забезпечення навчальних закладів м. Івано-Франківська гарячим харчуванням належної якості, дотримання санітарних норм під час приготування їжі  та повноти вкладення харчових продуктів у готових стравах.