У понеділок, 14 вересня, 30-річного Миколу Петришина призначили прокурором Тернопільської області, а в середу, 16 вересня, його попросили піти з посади. Про це повідомили в Центрі протидії корупції (ЦПК).

Як стало відомо, в день свого призначення Микола Петришин влаштував банкет, на якому, за даними ЦПК, він змушував своїх підлеглих обіцяти “виконувати всі його накази”. Наступного дня прокурор заявив, що ніякого банкету не було і що він нічого не вживав, пишуть Версії з посиланням на 112 канал.

Також повідомляють, що протягом останніх кількох років у Петришина з’явилися дві квартири, приватний будинок у Києві площею 200 кв. м, земельні ділянки і чотири автомобілі. Свій численний статок прокурор пояснив тим, що у нього “красива дружина, яка займається бізнесом”.

Вчора, 16 вересня, в Києві відбулося засідання дисциплінарної комісії Генпрокуратури, на якому Петришина було звільнено з посади прокурора Тернопільської області. Офіційна причина звільнення – непорозуміння з колегами, а неформальна – пиятика на робочому місці та неналежна поведінка.

Як пише місцеве видання “Тернополяни”, відстоювати честь і гідність, а також посаду Миколи Петришина буде його дружина Ганна, яка є помічником народного депутата від партії “Слуга народу” Оксани Гринчук. За даними ЗМІ, Гринчук тісно пов’язана з “королем контрабанди” Чернівецької області Іллею Павлюком.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!