На сьогоднішньому засіданні бюджетної комісії Івано-Франківської обласної ради, було ухвалено рішення про виділення коштів трьом виборчим комісіям, де 27 січня відбулися проміжні вибори депутатів обласної ради.

 За повідомленням голови обласної виборчої комісії Олега Пилип’юка , 856 тис. грн. повністю вистачить на зарплату членам районних, міських і дільничних виборчих комісій. Проте, інші додаткові витрати будуть розглянуті після надходження відповідних розрахунків до фінуправління.

Нагадаємо, що через проблеми з фінансуванням минулого тижня Івано-Франківська міська виборча комісія попереджала про загрозу зриву виборів, а 28 січня Снятинська і Надвірнянська районні виборчі комісії відмовилися транспортувати виборчу документацію до ОВК, поки не буде «фінансування необхідними коштами в повному обсязі».

В обласній організації Комітету виборців України повідомили, що спостерігатимуть за надходженням коштів на рахунки виборчих дільниць до завершення виборчого процесу й офіційного оприлюднення результатів виборів