Що там з лікуванням проти COVID-19? Спростовуємо міфи щодо ...

Про це стало відомо під час брифінгу в Івано-Франківській облдержадміністрації.

“В державі затверджений протокол лікування хвороби COVID-19. Сьогодні в область поступили препарати, які згідно протоколу включені в перелік лікування. Зараз проходить розподіл цих препаратів. Їх буде вистачати на проведення близько 700 курсів лікування”, – відзначила Марія Савка, перший заступник голови Івано-Франківської ОДА, пишуть Версії.

Також стало відомо, що до 15 числа очікується поступлення близько 9 тисяч одноразових захисних костюмів, які розподілять між медичними закладами області.

Нагадаємо, раніше т.в.о. голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів заявив, що хворих на коронавірус лікуватимуть за кошти державного бюджету.

«В Івано-Франківській області платного лікування – не буде. Поясню чому. На сьогодні медичними закладами області укладені договори із Національною службою здоров’я. Наша область займає восьме місце в Україні за кількістю підписаних договорів. А це 63 договори. Це означає, що значна сума коштів на лікування надійде в область саме від НСЗУ», – зазначав він на попередньому брифінгу.

Також прикарпатців повинні безкоштовно тестувати на коронавірус.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!