Про це пишуть Версії з посиланням на Косівську РДА.

Участь у засіданні взяли: голова райдержадміністрації Петро Іванишин, заступник голови райдержадміністрації Назарій Бойчук, голова районної ради Павло Ванджурак, завідувач сектору культури райдержадміністрації Василь Струк та представники від районних товариств «Гуцульщина» з Яремчі, Надвірни, Вижниці, Коломиї, Верховини, Рахова, Путили та Косова.

Зокрема, говорили й про перенесення XXVII Міжнародного Гуцульського фестивалю, що мав відбутися восени 2020 року.

“Одноголосно визначено перенести XXVII Міжнародний Гуцульський фестиваль на 2021 рік, хоча нової дати проведення поки що не визначено”, – йдеться в повідомленні.

Також голова громадської організації Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» Дмитро Стефлюк повідомив, що наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 25.06.2020 року Міжнародному Гуцульському фестивалю призначено статус – державного. Це означає, що кошти на фестиваль будуть виділятися не тільки з місцевих бюджетів, а й з державного.

“Проведення даного фестивалю має на меті розвивати та популяризувати традиційні види народного мистецтва, звичаї, обряди етнічної групи українців – гуцулів, підвищення соціального і мистецького статусу автентичного фольклору, виявлення самобутніх творчих колективів, окремих виконавців та майстрів образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва. Ми всі дуже хотіли цього, але на жаль, сьогоднішня нелегка ситуація в країні внесла свої корективи у наші плани. Але я вірю, що у 2021 році ми все – таки зможемо його провести на гідному рівні”– зазначив голова райдержадміністрації Петро Іванишин.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!