Чи стануть місцеві вибори 2020 року точкою зміни політичних вподобань українських громадян? Чи формують соціологічні дослідження громадську думку та як відрізняти «фейкові» опитування від об‘єктивних?

Про ці та багато інших запитань ви зможете поспілкуватися з провідним спеціалістом у галузі політичної та електоральної соціології Іриною Бекешкіною. Зустріч з фахівцем пройде на базі Інституту європейської політики в Івано-Франківську 28 лютого о 17:00 год.

“Вже цієї п’ятниці Інститут європейської політики проведе відкриту лекцію-тренінг як для слухачів нашої програми “Професійний політик”, так і для всіх бажаючих з провідним українським експертом у сфері соціології пані Іриною Бекешкіною. На цьому відкритому семінарі-тренінгу ви зможете отримати інформацію в першу чергу щодо того, на скільки важливими є соціологічні опитування при проведенні будь-якої виборчої кампанії. І чому саме соціологічні опитування носять фундаментальний вплив на формування результатів виборів. Які сьогоднішні тренди є в українській політиці і що можна очікувати в найближчому майбутньому? Чому варто чи не варто довіряти соціологічним опитуванням і чому точна соціологія носить дуже важливе значення для проведення будь-якої виборчої кампанії. На ці та ряд інших питань Ірина Бекешкіна дасть відповідь вже цієї п’ятниці 28 лютого на базі Інституту європейської політики. Запрошуємо всіх бажаючих до участі у цьому семінарі. Впевнений, що та інформація, яку ви здобудете буде унікальною для багатьох з вас та цікавою для майбутніх рішень, які ви будете приймати”, – розповів директор Інституту європейської політики Юрій Соловей.

https://www.facebook.com/yuriy.solovey/videos/10216738698203744/

Дізнатись про умови участі та зареєструватись можна за контактами нижче:

– тел. реєстрації +380687622341.

– електронна пошта: [email protected]

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!