Івано-Франківське підприємство увійшло до державної програми компенсації 25% вартості продукції
реклама

Івано-Франківське підприємство увійшло до державної програми компенсації 25% вартості продукції

реклама

Івано-франківський виробник сільськогосподарського обладнання став одним із шести нових учасників державної програми підтримки виробництва та модернізації агросектору, що дозволяє аграріям отримувати суттєву компенсацію при закупівлі вітчизняної техніки.

Міністерство економіки України вдруге з початку 2024 року суттєво розширило перелік вітчизняної сільськогосподарської техніки та обладнання, на які поширюється державна програма компенсації 25% вартості при придбанні, додавши 62 нові позиції до існуючого каталогу, що тепер містить 11 910 одиниць техніки різного призначення для потреб аграрного сектору.

Особливо значущим для Прикарпаття є включення до оновленого списку виробників ПП «ЕЛЕВАТОРБУДМАШ» з Івано-Франківської області, яке стало одним із шести нових підприємств, чия продукція тепер доступна українським аграріям з державною компенсацією частини вартості.

Крім прикарпатського підприємства, до переліку також увійшли: ТОВ «ФЕНІКС ТЕХНОЛОДЖИ» (м. Вінниця), ТОВ «Зміїв-Транс» (м. Харків), ТОВ «АГРОПРАЙД» (Полтавська обл.), ТОВ «ФРАІТ» (м. Дніпро) та ТОВ «Агро Кар Україна» (м. Кропивницький), що збільшило загальну кількість учасників програми до 144 виробників по всій Україні.

Серед 62 нових позицій техніки та обладнання, доданих до реєстру, представлені зерносушарки, системи зрошення, ґрунтообробна техніка (розпушувачі, культиватори), а також сівалки та машини для внесення добрив, що значно розширює можливості агровиробників у виборі необхідного обладнання.

Паралельно відбулося розширення асортименту продукції вже наявних у програмі виробників, зокрема ТОВ «Іррігатор Україна» додало 5 нових позицій систем зрошення, ТОВ «Спецлісмаш» поповнило каталог 5 новими моделями культиваторів та розпушувачів, а ТОВ «ВЕЛЕС-АГРО ЛТД.» представило 13 додаткових позицій ґрунтообробної техніки.

За програмою компенсації 25% вартості української сільгосптехніки у 2024 році агровиробники вже придбали 5 311 одиниць техніки на загальну суму понад 4,2 млрд грн, отримавши від держави компенсацію у розмірі майже 877 млн грн, що демонструє ефективність цього механізму підтримки як вітчизняних виробників, так і споживачів їхньої продукції.

Виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, які бажають приєднатися до програми, можуть подати відповідну заявку через офіційний сайт Міністерства економіки України, а агровиробники для отримання компенсації мають обрати техніку з офіційного переліку, придбати її та оформити заявку через уповноважений банк.

Програма «Зроблено в Україні» з компенсацією 25% вартості агротехніки є одним із ключових інструментів державної політики, спрямованої на підтримку вітчизняного виробництва та комплексну модернізацію аграрного сектору економіки країни навіть в умовах воєнного стану.

Допоможіть добровільним внеском українським журналістам

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Ще новини

Смертельно травмована модель зі Львова Марія Ковальчук та скандальні вечірки Dubai Porta Potty: що відомо про жорстокі розваги шейхів

Смертельно травмована модель зі Львова Марія Ковальчук та скандальні вечірки Dubai Porta Potty: що відомо про жорстокі розваги шейхів

Трагічний випадок з моделлю зі Львова Марією Ковальчук, яку знайшли з численними травмами в Дубаї, привернув увагу до скандальних VIP-вечірок Dubai Porta Potty, де дівчата за великі гроші піддаються жорстокому…

ПЕРЕГЛЯНУТИ
У Львові підприємця судили за організацію секс-вечірки

У Львові підприємця судили за організацію секс-вечірки

Суд Львівщини визнав підприємця Михайла Гурина винним в утриманні місць розпусти після організації секс-вечірки у приватному будинку поблизу Львова, за що бізнесмен отримав умовне покарання з дворічним випробувальним терміном.

ПЕРЕГЛЯНУТИ
Заборона полювання в умовах війни поставила єгерську службу Івано-Франківщини на межу виживання

Заборона полювання в умовах війни поставила єгерську службу Івано-Франківщини на межу виживання (відео)

Заборона полювання в умовах війни поставила єгерську службу Івано-Франківщини на межу виживання.

ПЕРЕГЛЯНУТИ