На Верховинщині люди третій день перекривають дорогу. Пускають по п’ять машин щогодини (ФОТО)

Від ранку 17 липня люди перекривають дорогу Р-24 на ділянці Ільці-Верховина. Протестувальники хочуть, аби аварійну дорогу почали ремонтувати.

Як повідомляють організатори акції, люди дізналися, що тендер на дорогу Р-24 відтинку Ворохта-Верховина призупинено і переноситься на перші числа серпня, а ремонтні роботи почнуться з вересня, пишуть Версії з посиланням на Галку.

 вже наслухані і набачені обіцянок, які нічого не дають, навіть написані власноруч і з особистим підписом. Пропонуємо негайно приймати рішення! Якщо кажуть, що почнеться з вересня, гарантій немає, а отже в вересні скажуть, що ще немає сформованої влади в обладміністрації в райадміністрації переносимо на листопад. А там зима і знову чекати на весну і так по колу, чекати!”, – обурюються люди.

Тож прикарпатці вдалися до радикальних дій – перекрили дорогу. Акція триває з 17 липня.

У фейсбук-спільноті “КАРПАТИ SOS – “KARPATIANS SOS” зазначається, станом на 19 липня перекриття триває. Будуть пропускати тільки спецтранспорт, машини з виборчою документацією, вагітними і з дітками до 6 років.

“Решта автотранспорту буде пропускатися у режимі по п’ять автомобілів щогодини в кожну сторону. Вантажні автомобілі пропускатися не будуть”, – уточнюють у спільноті.
Люди продовжують чекати діалогу із владою і хочуть поспілкуватися на місці перекриття.