Пандемія зменшила обсяг виробництва світової кіноіндустрії, а глядачі на карантині, здається, переглянули вже все – і фільми 90-тих, і підліткові серіали, і жіночі мелодрами.

Хоча кінотеатри вже відкритті, важливо дотримуватися вимог безпеки та обмежити перебування в громадських місцях.

Тому прикарпатці все частіше обирають залишитися вдома та переглядають серіал на дивані. Серед всього різноманіття серіалів важко обрати щось справді гідне уваги.

Типовий Франківськ пропонує підбірку українських серіалів, які не залишать вас байдужими.

1. Перші ластівки

“Перші ластівки” – проєкт, який заснований на реальних проблемах підлітків. Головні герої – школярі, які переживають нелегкий період дорослішання.  Історія фатальної дружби в мережі, історія боротьби з життям, в яку дорослим страшно повірити….Героям доведеться зіткнутися не тільки з проблемами, сварками та поганим ставленням, але й з таємничим “Другом”, який насправді не той, за якого себе видає.

2. Спіймати Кайдаша

 

“Спіймати Кайдаша” – це серіал, дивлячись який, ви досхочу насмієтеся та поплачете. Суміш драми та жартів змусить розчулити найбільшого критика та не відпускатиме до останньої серії. В основу серіалу покладена повість “Кайдашева сім’я” Івана Нечуй-Левицького, але сюжет змінений та події  розгортаються хронологічно протягом 9 років у період вже після відновлення незалежності України. Гра акторів, декорації, діалектна мова, одяг та навіть деталі змусять вас відчути справжній колорит тих часів.

3. І будуть люди

 

4. Сага 

“Сага” – це суміш найвизначніших подій української історії, життя звичайної родини Козак та сто років поневірянь, переслідувань, бід і боротьби за свободу. Шість поколінь родини Козаків разом з країною переживують війну, радянські репресії, Чорнобиль та революцію. Але попри все, переживши біль, образи та зради, вони протягом всіх років пронесуть любов та вірність до своєї сім’ї та України.

5. У неділю рано зілля копала

“У неділю зранку зілля копала” – серіал-загадка. Тут і старовинні традиції, і містичні обряди і та таємничі образи. Головна героїня захотіла зізнатися в коханні своїй половинці на свято Івана Купала. Але сталося непередбачуване – її судженого причарувала інша жінка. Серіал сподобається всім любителям фантастичних картин про чорну магію.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!