Рабинович: Роспуск Рады не выгоден власти, потому она постарается  дотянуть  до очередных выборов

Таку точку зору висловив народний депутат України, лідер партії “За життя” Вадим Рабинович в ефірі телеканалу “112 Україна”, пишуть Версії з посиланням на КП.

На його думку, всі політсили вже готуються до чергових виборів в 2019 році, вся їх поточна діяльність спрямована на те, щоб пройти в Раду IX скликання, і ця тенденція буде лише посилюватися протягом року, що наступив.

“У влади давно є своєрідні прийоми взаєморозуміння з різними фракціями.” Народний фронт “буде експлуатувати патріотичну риторику, одночасно підтримуючи дружні відносини з БПП в вигідних ситуаціях. Але і поділ між ними теж неминуче – кожен буде голосувати за своє.” Опозиційний блок “буде голосувати з провладними фракціями за вказівкою з Банкової, щоб його депутати не потрапили до в’язниці. Не хотілося б в це вірити, але сьогодні склалася така ситуативна дружба, яка, ймовірно, допоможе їм дотягнути до 2019 року. Ст ане це завдасть тільки шкоди, тому що влада, розпалюючи багаття війни, потурає економічної стагнації, все розвалюється і країну залишають кращі люди “, – констатував народний депутат.

Політик упевнений: цинізм і лицемірство влади призвели до того, що знищення жителів власної країни у нас називають “реформами”, а тих, хто грабує країну, але співає правильні пісні – “патріотами”.

“Глава Мінсоцполітики Андрій Рева, який хвалився тим, що Кабмін додав пенсіонерам цілих 150 гривень пенсії, і у якого зарплата становить 15 тис. Гривень, взяв 53 тис. Гривень на оздоровлення – і поїхав лікуватися до Ізраїлю. А чому ж він поїхав в Ізраїль ? Його ж складу уряду просуває цю вбивчу медреформу, яку всі вони вихваляють. Чому ж вони не користуються плодами цієї, з дозволу сказати, реформи? Раніше інженер, який будував міст, ставав під ним під час випробування, щоб на собі перевірити, чи витримає його творити е. Побудував міст – стань під ним під час випробування! просувати “реформу” – так і лікуйся тільки в Україні. Я законопроект, який зобов’язує політиків лікуватися тільки в Україні, давно подав у Раду, але його ніхто розглядати навіть не збирається “, – констатував парламентарій.