Радник Президента України, член ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Володимир Зубанов під час перебування в Івано-Франківську провів зустріч з керівництвом та працівниками апарату обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

На зустрічі обговорили пріоритетні напрями розвитку України. В першу чергу йшлося про важливість гуманітарної складової у розвитку суспільства, про необхідність всебічно підтримувати культуру, вивчення історії нашої держави. Зокрема, В.О.Зубанов повідомив про подальшу реалізацію патріо­тичного, загальнонаціонального проекту “Україна: історія великого народу”, започаткованого ще в 2007 році.

Особливу увагу під час зустрічі радник Президента приділив темі зовнішньої політики, а саме європейського вибору України. Він підкреслив, що при цьому нашій державі слід дотримуватись збалансованої політики у відносинах як із Російською Федерацією, так і Європейським Союзом, а також підтримувати дружні стосунки з усіма сусідами.

Володимир Зубанов разом із заступником голови Івано-Франківської облдержадміністрації Романом Іваницьким та головою обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Василем Чудновим відвідали в урочищі біля обласного центру меморіальний комплекс «Дем’янів лаз» – місце масових розстрілів в’язнів з тюрми НКВД. Вони оглянули експозицію музею, зайшли до каплиці та поклали квіти на місці масового захоронення страчених в’язнів.

На даний час Радник Президента України перебуває з робочим візитом в Долинському районі.